KNSB-jeugdclubcompetitie 19 november 2005

  
 
Hier komt informatie over de speeldag van de KNSB-Jeugdclubcompetitie 2005-2006
in de Promotieklasse A Noord-Oost, waarvoor wij op 19 november 2005 gastheer zijn.
We denken hierbij aan uitslagen, de stand, een verslagje, foto's en eventueel partijen.

De ochtendronde begint om 10.00 uur.
Het begin van de middagronde is afhankelijk van de duur van de partijen in de ochtend.
 
foto"s van de middagronde
 
partijen uit de ochtendronde
 
partijen uit de middagronde
 
verslag voor de Stad Amersfoort
 
Zaterdag 19 november, ochtendronde
SC Assen -SG Amersfoort 2-1
SC Groningen 2-JSC Dion VOS/Hardenberg -3
Grijpskerk -Pallas 1-2
SC Haren -SV Lonneker 3 -1
 
Zaterdag 19 november, middagronde
Pallas -SC Assen 2-1
SG Amersfoort -SC Groningen 23 -1
SV Lonneker -Grijpskerk 1 -3
JSC Dion VOS/Hardenberg -SC Haren 1 -3
 
Stand na vijfde speelronde:
     Mp   Bp   1   2   3   4   5   6   7   8 
1. Haren 7 12 x . 1 3 3 3 2 .
2. Amersfoort 7 12 . x 2 . 2 1 3 3
3. Pallas 7 11 3 1 x . 2 2 . 2
4. Hardenberg 6 12 1 . . x 1 3 3 3
5. Lonneker 4 9 1 2 2 3 x . . 1
6. Assen 4 8 1 2 1 . x 3 .
7. Groningen 2 3 7 2 1 . . 1 x 3
8. Grijpskerk 2 7 . 1 1 1 3 . 1 x
 
Zaterdag 10 december, ochtendronde
Assen -Lonneker .-.
Groningen 2 -Pallas .-.
Hardenberg -Amersfoort.-.
Haren -Grijpskerk.-.
 
Zaterdag 10 december, middagronde
Grijpskerk -Assen .-.
Lonneker -SC Groningen 2.-.
Pallas -Hardenberg .-.
Amersfoort -SC Haren .-.
 
  Assen 1664 2 - Amersfoort 1760 1
1 Maarten Dijkstra 1872 1 - Lars Ootes 1889 0
2 Pieter Tromp 1637 - Lennart Ootes 1846
3 Elmar Hommes 1664 1 - Jeanine de Cloet 1705 0
4 Maarten Hoolsema 1482 0 - Jeroen de Cloet 1599 1
 
  Groningen 2 1545 - Hardenberg 1615 3
1 Arjan Dijkstra 1700 0 - Alexander Baisakow 1919 1
2 Elias Oude Brunink 1601 0 - Maarten Trimp 1833 1
3 Sophie Welling 1496 - Elco Naarding 1482
4 Xander Mostertman 1381 0 - Bernard van Lenthe 1224 1
 
  Grijpskerk 1476 1 - Pallas 1616 2
1 Gaaike Euwema 1576 0 - Koen Lambrechts 1738 1
2 Jaap Euwema 1551 1 - Tom Bloemsma 1636 0
3 Mike de Vries 1242 0 - Guido van Mierlo 1609 1
4 Jaap de Vries 1533 - Stijn Kiers 1479
 
  Haren 1694 3 - Lonneker 1616 1
1 Johanan Havinga 1824 - Paul ten Vergert 1835
2 Maarten Hemmes 1751 1 - Marco van Veen 1477 0
3 Jan van de Ploeg 1695 - Leon Stuij 1592
4 Kasper Beukema 1507 1 - Maike Edens 1559 0
 
 
 
  Pallas 1616 2 - Assen 1664 1
1 Koen Lambrechts 1737 - Maarten Dijkstra 1872
2 Tom Bloemsma 1636 1 - Pieter Tromp 1637 0
3 Guido van Mierlo 1609 1 - Elmar Hommes 1664 0
4 Stijn Kiers 1479 0 - Maarten Hoolsema 1482 1
 
  Amersfoort 1760 3 - Groningen 2 1545 1
1 Lars Ootes 1889 1 - Arjan Dijkstra 1700 0
2 Lennart Ootes 1846 - Elias Oude Brunink 1601
3 Jeanine de Cloet 1705 - Sophie Welling 1496
4 Jeroen de Cloet 1599 1 - Xander Mostertman 1381 0
 
  Lonneker 1616 1 - Grijpskerk 1476 3
1 Paul ten Vergert 1835 - Gaaike Euwema 1576
2 Marco van Veen 1477 0 - Jaap Euwema 1551 1
3 Leon Stuij 1592 - Mike de Vries 1242
4 Maike Edens 1559 0 - Jaap de Vries 1533 1
 
  Hardenberg 1615 1 - Haren 1694 3
1 Alexander Baisakow 1919 1 - Johanan Havinga 1824 0
2 Maarten Trimp 1833 0 - Maarten Hemmes 1751 1
3 Eelco Naarding 1482 0 - Jan van de Ploeg 1695 1
4 Bernard van Lenthe 1224 0 - Kasper Beukema 1507 1
 
TOPSCORERS
Alexander Baisakow Hardenberg 4 uit 4
Koen Lambrechts Pallas 4 uit 5
Lennart Ootes Amersfoort 4 uit 5
Maarten Hemmes Haren 4 uit 5
Jaap de Vries Grijpskerk 3 uit 4