1 juli 2016: Open Snelschaak Kampioenschap van Amersfoort

Algemeen Jeroen Schuil

Op vrijdag 1 juli aanstaande wordt gespeeld om de titel Open Snelschaak Kampioen van Amersfoort.

Speeltempo: 5 min pppp Inschrijfgeld: 5 euro pp (betaling aan de zaal) Prijzengeld: het inschrijfgeld wordt, na aftrek van enige consumpties en een presentje voor de wl, naar evenredigheid verdeeld over de winnaars Indeling in groepen: afhankelijk van aantal deelnemers A, B, C etc (eerst voorrondes, daarna finalegroepen). Aanvang: 20.15 (uiterlijk 20.00 aanwezig) Prijsuitreiking uiterlijk 0.00 uur Opgeven via: snelschaaksga@gmail.com ovv naam, woonplaats, telnr en rating

Jeroen Schuil

Jeroen Schuil

Oud voorzitter van SGA en actief lid van onze schaakclub.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.