1 juli 2016: Open Snelschaak Kampioenschap van Amersfoort

Algemeen Jeroen Schuil

Op vrijdag 1 juli aanstaande wordt gespeeld om de titel Open Snelschaak Kampioen van Amersfoort.

Speeltempo: 5 min pppp Inschrijfgeld: 5 euro pp (betaling aan de zaal) Prijzengeld: het inschrijfgeld wordt, na aftrek van enige consumpties en een presentje voor de wl, naar evenredigheid verdeeld over de winnaars Indeling in groepen: afhankelijk van aantal deelnemers A, B, C etc (eerst voorrondes, daarna finalegroepen). Aanvang: 20.15 (uiterlijk 20.00 aanwezig) Prijsuitreiking uiterlijk 0.00 uur Opgeven via: snelschaaksga@gmail.com ovv naam, woonplaats, telnr en rating

Jeroen Schuil

Jeroen Schuil

Oud-voorzitter van SGA en actief lid van onze schaakclub. Erelid sinds 3 februari 2023.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.