SGA II promoveert naar hoofdklasse!

SGA II promoveert naar hoofdklasse!
Algemeen Wiebe de Witte

Op vrijdag 26 mei was de laatste ronde van de SOS competie. In het HF Witte centrum in de Bilt kwamen alle teams van de 1D competitie bijeen, behoudens Houten, want die had alle wedstrijden al gespeeld. Daarmee was het voor het team ook duidelijk wat de taak voor de avond was: om kampioen te worden, moesten we 3,5 punt halen uit de 8 borden.

Het was een spannende strijd. Het derde bord had reeds verloren, en de andere 7 borden waren in tijdnood. Gelukkig bleven de hoofden koel, en wonnen we de teamwedstrijd met 4,5 - 3,5. Hiermee zijn we de hele competitie ongeslagen gebleven en vergezellen we volgend jaar het eerste team in de hoofdklasse!

De liveborden zijn nog beschikbaar voor wie de partijen na wil spelen.

Wiebe de Witte

Wiebe de Witte

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.