Aanpassingen clubavonden in oktober

Algemeen Peter Reedijk

Vanwege de aangescherpte corona-maatregelen heeft de gemeente aan het denksportcentrum laten weten dat het volgens de noodverordening verboden is om dan een eet- en drinkgelegenheid open te houden voor publiek. Dat betekent voor onze clubavond: De *bar blijft gesloten**; we mogen wel zelf drankjes (koffie, thee, flesje water) van huis meenemen en tijdens de partij nuttigen. Het gebouw mag wel de gebruikelijke tijd open blijven, dat betekent dat we dus interne competitie kunnen spelen met de standaard bedenktijd ("1:40 + 10"). Het is alleen wel zo, dat volgens de nieuwe maatregelen iedereen na het sporten zo snel mogelijk naar huis gaat; oftewel voor ons geldt: na de partij moeten de spullen worden opgeruimd en de jassen aangetrokken. Verder blijven natuurlijk de standaard maatregelen (1,5 m afstand, vaak handen wassen, niet naar de club komen bij verkoudheidsklachten etc.) onverminderd van kracht.

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.