ALV en BBQ op 26 augustus aanstaande

Algemeen Jeroen Schuil

Net als vorig jaar zal ook dit jaar het schaakseizoen worden ingeluid met een barbeque. Omdat er dan lekker veel mensen zijn ! Houden we aansluitend onze jaarlijkse Algemene Leden Vergadering. Datum: vrijdag 26 augustus 2016. Tijd: vanaf ongeveer 17.15 uur. De bbq gaat tegen 17.45 uur aan. De ALV begint om 20.00 uur Een mailtje met een link naar het nieuwe Ons Podium is net naar alle leden uitgegaan. Wie dit mailtje niet heeft ontvangen wordt verzocht contact op te nemen met onspodium@sgamersfoort.nl

Jeroen Schuil

Jeroen Schuil

Oud-voorzitter van SGA en actief lid van onze schaakclub. Erelid sinds 3 februari 2023.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.