Amersfoortse jeugd doet het goed bij de SGS PJK.

Algemeen Ed van de Gevel

Afgelopen vrijdag en zaterdag werd in Barneveld het Persoonlijk Jeugdkampioenschap van de SGS gespeeld. Het werd een groot succes voor de Amersfoortse deelnemers! Sem Burger is gedeeld 2e geworden in de D-categorie en heeft plaatsing voor het NK afgedwongen met 6,5 uit 9 (na een flitsende start van 4 uit 4). Anka Kara wist in dezelfde groep met 6 uit 9 een gedeelde vierde plaats te behalen en moet in een barrage tweekamp een ticket voor het NK zien te halen. Samuel Vandeputte scoorde, op hardheid na een strenge vermaning van zijn nieuwe begeleider, Jeroen Bügel, 5 uit 7 in de C-categorie. Dit leverde een gedeelde 2e plaats op. In een driekamp mag ook hij proberen een NK ticket te veroveren. Van links naar rechts: Samuel, Sem en Anka. Wordt ongetwijfeld vervolgd in februari als de barrages worden gespeeld.

Ed van de Gevel

Ed van de Gevel

Jarenlang hoofdredacteur van ons clubblad Ons Podium en fan van schaak eindspelen en Star Trek. Helaas op 26 oktober 2021 overleden.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.