Bekers, Bier en Barbeque

Algemeen Jeroen Schuil

Met dank aan het mooie weer mogen we wederom spreken van een geslaagde bbq. Bijna dertig mensen stonden afgelopen vrijdag bij De Hoeksteen het nieuwe seizoen in te luiden onder het genot van een hapje en drankje. Dat er ook nog ruim twintig mensen aanschoven bij de ALV was gezien de warmte in het bovenzaaltje heuglijk te noemen.

Clubkampioen, snelschaakkampioen en rapidkampioen Henrik Porte kon helaas niet aanwezig zijn maar het nodige zilverwerk (zie foto) komt snel zijn kant op! Het bestuur wenst iedereen een succesvol seizoen. Wij hopen op een goeie interne en externe opkomst.

Jeroen Schuil

Jeroen Schuil

Oud-voorzitter van SGA en actief lid van onze schaakclub. Erelid sinds 3 februari 2023.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.