Bughouse toernooi en interne speelronde 28

Algemeen Guus Beltman

Op goede vrijdag was er een Bughouse toernooi. Voor diegene die wilden was er ook de mogelijkheid om te spelen voor de interne competitie. #### BUGHOUSE TOERNOOI Ook op vrijdagavond werd het Bughouse kampioenschap gespeeld. Martijn Jansen en Ruud Hopster wonnen net voor het duo Oskam / Beltman. Aangezien beide heren naast deelnemer ook tot de organisatie behoorden deelden ze de gewonnen prijzen uit aan een van de sportieve opponenten. #### INTERNE COMPETITIE RONDE 28 Een hele kleine interne op een avond die in het teken stond van het Bughouse kampioenschap. Shahroez Shahrizadeh won van Ton van Bladel terwijl Gerard van Otten zich bovenin nestelde door van Jeroen Schuil te winnen. ### Standen per groep: *A-groep** 1\. Jeroen Bugel 2\. Peter Reedijk 3\. Gerard van Otten 4\. Johan de Zwart 5\. Ed van de Gevel **B-groep** 1\. Ed van de Gevel 2\. Cor van Ingen 3\. Remco van Rinsum 4\. Wim Lamme 5\. Martin Bos **C-groep** 1\. Dirk Hiemstra 2\. Luc Keepers 3\. Patrick Verschoor 4\. Jos Agterberg 5\. Wouter Gerritse Met de opmerking dat zowel Jeroen als Ed en Dirk de eerste periode ook al hebben gewonnen en de kans op een echte play-off avond klein lijkt.

Guus Beltman

Guus Beltman

Webmaster van SG Amersfoort website

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.