Clubavond na versoepelingen, zomercompetitie

Algemeen Peter Reedijk

Na de verdere versoepelingen van de coronamaatregelen door de overheid gelden er voor ons vanaf 2 juli ook iets andere regels tijdens de vrijdagavonden in het denksportcentrum. Mits de 1,5 m afstand kan worden aangehouden hoeven er geen mondkapjes meer gedragen te worden en zijn ook toeschouwers welkom. Ook kunnen er weer drankjes gekocht worden en mag de bar na 22:00 uur openblijven. Op 16 juli begint de *zomercompetitie**. Elke week kun je een partij spelen met een bedenktijd van 30 minuten + 10 seconden increment per zet. De laatste, zesde ronde is op 20 augustus. Degene die aan het eind van die avond de meeste punten heeft is de winnaar van de zomercompetitie.

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.