Clubavond vrijdag 24 oktober in De Hoeksteen

Algemeen Gerard van Otten

Aanstaande *vrijdag 24 oktober** bieden wij als bestuur aan alle leden vanaf **19:30 uur** de mogelijkheid om een kijkje te nemen in **De Hoeksteen**, achter de Jumbo op winkelcentrum Schothorst. Die avond kan daar een interne partij gespeeld worden, door maximaal 32 leden. Zo bieden wij leden de mogelijkheid om zich een beeld te vormen van deze mogelijke nieuwe speellocatie van onze vereniging. Als de locatie bevalt, dan schrijft het bestuur in november een extra ALV uit zodat de leden zich kunnen uitspreken over een wijziging van onze speellocatie.  **Adres:** Klaartje Donzepad 59 3813 PZ Amersfoort _Wij hopen vele leden te ontmoeten op deze bijzondere  - en voor de toekomst van SGA belangrijke - clubavond!_ Met vriendelijke schaakgroet, Het bestuur

Gerard van Otten

Gerard van Otten

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.