Clubblad Ons Podium kopij 5 december

Clubblad Ons Podium kopij 5 december
Algemeen Alexander Miltenburg

Na het overlijden van Ed van de Gevel is er vanzelfsprekend geen redactie meer van clubblad "Ons Podium". Het bestuur is op zoek naar een nieuwe redactie, maar we hebben die nog niet gevonden. Daarom hebben wij besloten dat het eerstvolgende clubblad, nummer 3 van seizoen 2021/22, eenmalig door bestuursleden in elkaar gezet zal worden, terwijl wij blijven doorzoeken naar nieuwe redactieleden. Kopij voor het clubblad zoals wedstrijdverslagen, partijen en andere artikelen ontvangen wij graag uiterlijk zondag 5 december.

Alexander Miltenburg

Alexander Miltenburg

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.