Corona update 12 maart 2020:

Algemeen Jeroen Schuil

*Update 13 maart!!** Beste clubgenoten en ouders/verzorgers van jeugdleden, De **clubavond van vanavond is alsnog afgelast**. Aanleiding hiervoor is het advies van de KNSB dat vandaag op de website [schaken.nl](http://schaken.nl/) verscheen: _De KNSB ondersteunt de oproep van de overheid om sociale contacten sterk te verminderen. Daarom adviseren wij regionale en bijzondere bonden om alle competitiewedstrijden en toernooien uit te stellen tot na 31 maart. Wij adviseren daarnaast de clubs om alle speelmomenten (clubochtend, - middag of –avond), trainingen en toernooien tot en met 31 maart af te gelasten_. Op basis van deze nieuwe informatie heeft het bestuur zojuist besloten om op de drie vrijdagavonden **13, 20 en 27 maart geen clubavond** te houden in het Denksportcentrum. Rekenend op jullie begrip, namens het bestuur, Peter Reedijk, secretaris SG Amersfoort

Jeroen Schuil

Jeroen Schuil

Oud-voorzitter van SGA en actief lid van onze schaakclub. Erelid sinds 3 februari 2023.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.