D1 team houdt koploper knap op gelijkspel!

Algemeen Jeroen Schuil

Afgelopen vrijdag ontving het D team, onder leiding van schaakmoeder Angela Berben, het D team van Barneveld. De Barnevelders staan vet bovenaan en zouden na het gelijke spel van de nummer twee wel eens een voorschot op het kampioenschap kunnen nemen in Amersfoort. Zover kwam het echter niet. Bij de D teams speelt men twee wedstrijden. Beide wedstrijden leverden een 2-2 gelijkspel op, waarbij geen enkele remise werd gespeeld. Heel erg knap van David, Esmee, Anna Siu en Max!

Jeroen Schuil

Jeroen Schuil

Oud-voorzitter van SGA en actief lid van onze schaakclub. Erelid sinds 3 februari 2023.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.