De Boss wint de grote SGA EK poule!

Algemeen Guus Beltman

Afgelopen weekend werd Spanje voor de 2e keer achter elkaar Europees kampioen. Een hele tijd leek Ruud Kuchler er met de eerste plek in de poule vandoor te gaan. Ruud had het aantal rode kaarten goed gegokt (3), maar helaas de verkeerde kampioen (Duitsland). Hierdoor hebben Jeroen Bugel en Martin Bos hem nog weten te passeren. De top 5 en tevens prijswinnaars: 1\. De Boss (1020 punten) 2\. JeroenBuug (915) 3\. Ruud Kuchler (890) 4\. Gerard van Otten (825) 5\. Jeroen Schuil (800) Van harte gefeliciteerd allemaal! Nog even wat leuke feitjes die ik gevonden heb: De Boss en JeroenBuug hadden beide het aantal doelpunten goed (76)  * Dalmuti666 zat met 5-0 voor Ned - Den er ver naast (0-1) * Korfballers had gehoopt op veel spanning met 15 penalties (4 werkelijk) * Nightwish gefinished met plaats zes stond na de 1e fase bovenaan met 600 punten * De Boss had Dirk Kuyt als Topscorer van het EK, maar Robin van Persie als Topsocrer van NL * Gunie startte goed met een correcte voorspelling voor de openingswedstrijd Polen - Griekenland (1-1) * Voetbal kenner Houtschuivert had met Frankrijk een outsider als kampioen gekozen. * Ruud Kuchler, Marleen en Jonjan hadden een correct aantal rode kaarten voorzien (3) * Niemand had het aantal gele kaarten goed (123) En voor Holland: uithuilen en weer doorgaan ![Cool](http://dnn.sgamersfoort.nl/editors/tiny_mce_3_4_3_1/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif "Cool") Iedereen een fijne vakantie gewenst!

Guus Beltman

Guus Beltman

Webmaster van SG Amersfoort website

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.