Dick Tommel overleden

Dick Tommel overleden
Algemeen Peter Reedijk

Afgelopen woensdag is Dick Tommel op 81-jarige leeftijd overleden. Hij was jarenlang lid van SGA en vijfmaal clubkampioen in de jaren 60. Landelijk is hij het meest bekend als politicus: Dick heeft in de Tweede Kamer gezeten voor D66 en is ook staatssecretaris geweest. In de schaakwereld heeft hij de functie van voorzitter van de KNSB bekleed, van 1992-1994.

Na lang minder actief te zijn geweest bij onze club ging Dick een jaar of vijf geleden weer meer schaken. Hij deed mee aan ons duotoernooi in 2019 (zie foto) en in die periode heeft hij ook meegespeeld in de KNSB-competitie, voor ons tweede en derde team. De afgelopen seizoenen kwam Dick af en toe kijken bij thuiswedstrijden op zaterdagmiddag in het denksportcentrum. Hij is de vereniging altijd blijven volgen en was ook een trouwe lezer van het clubblad Ons Podium.

SGA verliest een sympathiek en betrokken clublid en bovenal een heel aardige man. Wij wensen de familie van Dick veel sterkte toe.

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.