Ed van de Gevel overleden

Ed van de Gevel overleden
Algemeen Peter Reedijk

Gisteravond laat kreeg het bestuur het bericht dat onze clubgenoot Ed van de Gevel die dag plotseling was overleden. Ed was niet alleen een trouw bezoeker van onze clubavond; in de loop der jaren heeft hij veel voor SGA betekend, als speler, teamleider, bestuurslid en bovenal: als redacteur van het clubblad "Ons Podium" sinds het seizoen 1991/92. Het bestuur is geschokt en bedroefd over dit verdrietige nieuws. We zullen hem erg gaan missen. De uitvaart is op zaterdag in Haarlem. Tijdens de komende clubavond van vrijdag 29 oktober zullen we ook stilstaan bij het overlijden van Ed.

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.