Eerste team begint seizoen voorspoedig

Algemeen Jeroen Schuil

Nadat titelkandidaat LSG 2 twee weken geleden al op een verdienstelijk gelijkspel werd gehouden, mocht SGA 1 afgelopen zaterdag naar Haarlem om de reserves van een ander Meesterklasseteam te bestrijden. Kennemer Combinatie 2 speelt in een heus denksportcentrum waar in totaal meer dan 150 schakers verzameld waren. Het werd een mooie schaakdag. De Amersfoortse hardheid kwam weer tot uiting op meerdere borden waar mogelijke probleemstellingen in de kiem werden gesmoord en remises verdienstelijk werden binnengehaald. Tel daar de overwinningen van Joeri, Dimitri en Jeroen S bij op en de late nederlaag van Gerard kon het team niet meer deren. Alle reden voor een bezoekje aan een plaatselijke pizzeria (wij zagen pas bij het vertrek dat de pizzeria ernaast de beste pizza's van de wereld serveert...). Met een 5-3 overwinning doet SGA 1 na twee ronden prima mee.

Jeroen Schuil

Jeroen Schuil

Oud-voorzitter van SGA en actief lid van onze schaakclub. Erelid sinds 3 februari 2023.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.