Einde competitie vanwege Corona

Algemeen Alexander Miltenburg

Van de wedstrijdleider KNSB (zaterdag) komt dit bericht: In verband met de recente ontwikkelingen rondom het coronavirus heeft de KNSB besloten de nog niet gespeelde wedstrijden van zowel de KNSB competitie als de KNSB Beker te annuleren. Voor de Meesterklasse maken we nog een voorbehoud. Vanuit een Meesterklasseteam kwam de suggestie om de laatste 3 ronden in 1 weekend te spelen. Wij zullen bij alle teams peilen hoe zij daar tegenover staan. Er zal dit seizoen geen winnaar zijn van de KNSB Beker en mogelijk ook geen club kampioen van Nederland. Er is dit seizoen in principe ook geen promotie en degradatie. Van de SOS (doordeweeks) is er nog geen bericht maar dat zal hetzelfde zijn. Het externe seizoen voor onze teams is dus voorbij. Helaas, maar het kan natuurlijk niet anders.

Alexander Miltenburg

Alexander Miltenburg

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.