En het wordt...

Algemeen Ed van de Gevel

't Middelpunt zal de ruimte zijn waar Schaak Genootschap Amersfoort vanaf 1 januari gaat spelen. De speciale ALV stemde met 23 voor, 0 tegen en 3 ongeldige stemmen in met het bestuursvoorstel. Het adres van onze nieuwe speellocatie per 1 januari 2013 is: Wijkcentrum 't Middelpunt (wijk Zielhorst) Spinetpad 2  3822DT Amersfoort Tel. nr.: 033 455 02 27 De speciale ALV stemde met 23 voor, 0 tegen en 3 ongeldige stemmen in met het bestuursvoorstel. De daarna gehouden snelschaakronde werd overtuigend gewonnen door Jeroen Bugel met 11½ uit 12. Klik hier: [http://www.sgamersfoort.nl/informatie/snelschakenrondeuitslagen.php?RondeNr=1](http://www.sgamersfoort.nl/informatie/snelschakenrondeuitslagen.php?RondeNr=1) voor de volledige uitslag.

Ed van de Gevel

Ed van de Gevel

Jarenlang hoofdredacteur van ons clubblad Ons Podium en fan van schaak eindspelen en Star Trek. Helaas op 26 oktober 2021 overleden.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.