En ook net niet voor het viertal

Algemeen Ed van de Gevel

Het laatste team met een kans op een kampioenschap, ons eerste viertal speelde zijn finale op vrijdag 12 mei thuis tegen het derde viertal van Barneveld. Bij winst waren onze mannen kampioen, bij elke andere uitslag ging de titel naar Barneveld. De eerste wapenfeiten waren voor vierde bord speler Luc die een complete armada achter zich verbrand had en blij was met een remise in de volgende stelling:' Geen nood de overige drie spelers leken allemaal een gunstige stelling te hebben. Dat veranderde toen Wouter ergens iets helemaal verkeerd deed. Bert had een kwaliteit meer, maar de vijandelijke pionnen werden zo sterk dat hij moest vluchten in een remise aanbod. Daarmee was de droom over en de winst van André nog slechts een statistiek....

Ed van de Gevel

Ed van de Gevel

Jarenlang hoofdredacteur van ons clubblad Ons Podium en fan van schaak eindspelen en Star Trek. Helaas op 26 oktober 2021 overleden.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.