Finale interne 21/22 begonnen; Henrik wint thema-toernooi

Finale interne 21/22 begonnen; Henrik wint thema-toernooi
Algemeen Peter Reedijk

Op de eerste schaakavond van het nieuwe seizoen moest er nog iets afgewerkt worden uit de interne competitie van vorig jaar: de finale om het clubkampioenschap en daarmee een plekje op het bord met kampioenen dat in het denksportcentrum hangt, zie foto. De eerste partij tussen Bram en Joeri werd gewonnen door laatstgenoemde. Op vrijdag 16 september is de tweede partij en weten we wie clubkampioen 2021/22 is.

De overige aanwezigen speelden een thema-toernooi met het Traxler-gambiet. Na een avond vol spectaculaire partijen waren er drie prijswinnaars. Henrik Porte haalde de hoogste score en ging daarom met de grootste fles Bacardi en fles cola naar huis. De medium flessen waren voor Tim Grutter. De bij de derde plaats behorende kleine flesjes Bacardi en cola werden een prooi voor Remco van Rinsum. Dank aan Gunie en Mathijs voor de organisatie!

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.