Geen goed weekeinde voor het derde en eerste

Algemeen Ed van de Gevel

Door twee 5-3 nederlagen (het derde vrijdag 1 april tegen Moira-Domtoren 1 en het eerste zaterdag 2 april tegen AAS) zijn het eerste en derde onder de degradatiestreep terecht gekomen. Beide teams moeten in de laatste ronde tegen een al gedegradeerd team zien te winnen en dan hopen op niet al te slechte uitslagen in de andere wedstrijden. Wordt vervolgd; op vrijdag 22 april in het Utrechts Gymnasium (gezamenlijke slotronde) voor het derde en op zaterdag 23 april in de Inham voor het eerste.

Ed van de Gevel

Ed van de Gevel

Jarenlang hoofdredacteur van ons clubblad Ons Podium en fan van schaak eindspelen en Star Trek. Helaas op 26 oktober 2021 overleden.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.