Gezellige jubileumavond; Jeroen Schuil erelid

Gezellige jubileumavond; Jeroen Schuil erelid
Algemeen Peter Reedijk

Op vrijdag 3 februari vierde onze vereniging het 130-jarig bestaan. De jubileumcommissie bestaande uit Gunie en Mathijs had een gevarieerd en interessant programma bedacht. Eerst werd er gezamenlijk gegeten, daarna volgde een lezing van Leo Hovestadt over de geschiedenis van het schaakspel en tot slot kon er uiteraard ook nog zelf geschaakt worden via een informeel snelschaaktoernooi of bughouse.

Tot zijn eigen grote verrassing werd Jeroen Schuil aan het einde van de maaltijd naar voren geroepen door voorzitter Mathijs en op basis van zijn vele verdiensten voor de vereniging tot erelid van SG Amersfoort benoemd. Hij ontving daarbij onder applaus van de aanwezigen een ereschaal, zie foto, en een fles van zijn favoriete drank.

Dank aan Gunie en Mathijs voor het organiseren van deze leuke avond!

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.