Henrik Porte wederom kampioen SGA

Algemeen Ed van de Gevel

Door de beslissingsmatch tegen Marcel Flohr te winnen is Henrik Porte voor de zesde keer clubkampioen geworden.

Henrik won de eerste partij, maar Marcel trok met wit met een fraaie combinatie de tweede partij naar zich toe zodat er gevluggerd moest worden. Marcel won het eerste vluggertje met wit, maar dit keer wist Henrik in de tweede partij de stand weer gelijk te trekken. Dus nog twee vluggertjes, weer wist met Marcel met wit een fraaie stelling op te bouwen, maar dit keer vond hij geen beslissing en wist Henrik zelfs nog te winnen. Omdat de wedstrijdleider de positie van de klok bepaalde, eiste Marcel het recht op aan de andere kant van het bord te gaan zitten: Maar dat hielp niet: Henrik won ook het laatste vluggertje en is daarmee weer clubkampioen.

Ed van de Gevel

Ed van de Gevel

Jarenlang hoofdredacteur van ons clubblad Ons Podium en fan van schaak eindspelen en Star Trek. Helaas op 26 oktober 2021 overleden.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.