Jan Krabbenbos overleden.

Jan Krabbenbos overleden.
Algemeen Peter Reedijk

Zeer droevig nieuws: onze clubgenoot Jan Krabbenbos is op vrijdag 16 december overleden. Vanmiddag voor aanvang van de wedstrijden in de KNSB competitie hebben we een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis aan Jan.

Jan was niet alleen een zeer sympathiek clublid van SGA, maar ook actief als wedstrijdleider (sinds 2011 was hij FIDE arbiter). Tevens was hij bestuurslid van de computerschaakvereniging Nederland CSVN.

Het bestuur van SG Amersfoort is geschokt en verdrietig, wij wensen zijn vrouw Grace en andere naasten heel veel sterkte.

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.