Interne van 14 oktober

Algemeen Jeroen Schuil

Zoals op de ALV geopperd, gaan we de witspelers in de interne competitie vragen om een korte omschrijving van hun partij te geven. Bij deze een bloemlezing van de eerste avond: Johan de Zwart-Gert Jan Fröberg (1-0): "een gelijkwaardige partij totdat Gert Jan een pion weggaf. En toen hij afwikkelde naar een pionneneindspel, tsja..." Luc Kepers-Bert Lardenoye (0-1): "Leuke pot. Luc dacht met een combinatie een stuk te winnen maar verloor juist een stuk tegen een pion. Bert gaf daarna een volle loper weg. Luc dacht daarop met een pionnetje meer op winst te kunnen spelen, maar moest zijn dame geven om niet gelijk mat te gaan" Wouter Gerritse-Bert Loederman (1-0): "Nadat mijn vorige partij door zonder even nadenken pardoes een gewonnen staande wedstrijd in één zet verloren was (tegen ?), deed ik het nu wat rustiger aan. Bert Loederman was wat gehaaster en speelde te snel e5 op. Verloor die doordat zijn paard op h5 ongedekt stond. Later kreeg ik nog een kwaliteit kado. Moest wel blijven opletten voor de geniepige tegen acties. Uiteindelijk de volle winst.

Jesse van der Heijden-Luuc Baltus (0-1): "Het is altijd hetzelfde liedje!" Halima Smajic-Chris Lanssink (1-0): "Voor de eerste keer een aardige partij. Wat meer lef tijdens de opening en niet teveel afruilen. Succes voor de volgende partij!" Jeanine de Cloet-Jeroen Schuil (remise): "Maandag al genoeg gezweet, nu tijd voor een drankje aan de bar :) " Chris Driessen-Gerrit van Lieshout (1-0): "Opening standaard voor Chris met g3 maar helaas na 16 zetten eind aan het spel. Gerrit vond dat hij slecht had gespeeld"

Jeroen Schuil

Jeroen Schuil

Oud-voorzitter van SGA en actief lid van onze schaakclub. Erelid sinds 3 februari 2023.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.