Jeroen aan kop in de zomercompetitie

Algemeen Stefan Werkhoven

De derde ronde zit er alweer op en Jeroen schuil staat na zijn derde overwinning aan kop. Vlak daar achter zit Wiebe de Witte met 5 punten, en daarachter Caspar Oskam, Stefan Werkhoven en Leonard Kolling met 4 punten. Maar met nog vier rondes te gaan kan er nog van alles gebeuren. *Jeroen Schuil ! **6** **Wiebe de Witte** 5 **Leonard Kolling** 4 **Caspar Oskam** 4 **Stefan Werkhoven** 4 **Jesse v d Heijden** 3 **Henk v Jaarsveld** 3 **Ed v d Gevel** 3

**Wim Lamme** 3 **Angela Berben** 2 **Arjen Tissink** 2 **Henrik Porte** 2 **Luuc Baltus** 2 **Timo de Vries** 2 **Sytze vd Velde** 2 **Matthijs Mohlmann** 2 **Martin Bos** 2 **Luke de Boevere** 2 **Cor v Ingen** 2 **Gunie Du Chatinier** 1 **Hans Manuel** 1 **Audrey Burer** 1 **Chris Driessen** 0 **Gerrit v Lieshout** 0 **Jochem Woestenburg** 0 **Luc Kepers** 0 **Maxim** 0 **Peter Reedijk** 0 **Peter Nitrauw** 0 **Alexander Miltenburg** 0 **Dennis** 0 **David Berben** 0

Stefan Werkhoven

Stefan Werkhoven

Stefan Werkhoven is intern wedstrijdleider van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.