Jeroen wint zomercompetitie. Volgende week ALV

Algemeen Stefan Werkhoven

Jeroen wint met 11 punten overtuigend de zomercompetitie. Maar dankzij een remise tegen Gunie in de laatste ronde heeft hij toch niet al zijn partijen gewonnen. Ed staat met 8 punten op de tweede plek en vijf spelers staan op een gedeelde derde plek. Nog een bedankje aan alle spelers voor een leuke zomercompetitie. Volgende week hebben we de ALV, dit jaar zonder bbq. de week daarna beginnen we met de reguliere interne competitie. ![](/image.axd?picture=2020%2f8%2feindstand+v2.png)

Stefan Werkhoven

Stefan Werkhoven

Stefan Werkhoven is intern wedstrijdleider van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.