Lisa, Nander en Rhulof kampioen bij de jeugd

Lisa, Nander en Rhulof kampioen bij de jeugd
Algemeen Peter Reedijk

Na een seizoen van trainingen en onderlinge partijen spelen is de interne competitie van onze jeugdafdeling afgerond. In drie verschillende leeftijdscategorieën is gestreden om de prijzen. Groep A is gewonnen door Lisa Ponsteen en zij is daarmee algemeen jeugdkampioen van SG Amersfoort geworden. Bij de jongere spelers werden de bekers veroverd door de broers Nander (groep B) en Rhulof (groep C) ten Thij.

Alle winnaars van harte gefeliciteerd!

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.