OPEN KAMPIOENSCHAP VAN AMERSFOORT

Algemeen Guus Beltman

Iedere inwoner van Amersfoort(of lid van een Amersfoortse schaakvereniging) wordt uitgedaagd een gooi te doen naar de titel Beste Schaker van Amersfoort of Beste Huisschaker van Amersfoort, zevende jaargang! Op drie verschillende locaties en op zeven data verspreid over het (schaak)jaar zal er worden gespeeld. *1e ronde: donderdag 12 november a.s. 20.00 uur bij Ons Genoegen** De overige 6 rondes worden gespeeld in de maanden december t/m april. Deze data zijn: \- 4 december bij SG Amersfoort \- 4 januari bij Hoogland \- 29 januari bij SG Amersfoort \- 22 februari bij Hoogland \- 17 maart bij Ons Genoegen \- 22 april bij SG Amersfoort (onder voorbehoud) Deelname is gratis voor huisschakers en jeugdleden. Deelnamekosten voor clubleden is € 5,00. **[Zie de flyer voor meer informatie.](http://www.sgamersfoort.nl/openkampioenschap/flyer_OSKA_201516.pdf)**

Guus Beltman

Guus Beltman

Webmaster van SG Amersfoort website

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.