Open Snelschaak Kampioenschap SG Amersfoort (vrijdagavond 27 december)

Algemeen Jeroen Schuil

Omdat snelschaken in ons bloed zit organiseert het Schaakgenootschap ook in 2019 (op de valreep) een Snelschaak Kampioenschap. Vrijdagavond vanaf 20:00 uur kan er na 3 voorronden (poules van 4) in finalegroepen geschaakt worden voor bescheiden prijsjes. Inschrijven 5 euro. Speeltempo 5 minuten pppp. Aanmelden via toernooi@sgamersfoort.nl Aanmelden aan de zaal tot uiterlijk 19:50 uur zodat we vlot kunnen beginnen. Iedereen is welkom!

Jeroen Schuil

Jeroen Schuil

Oud-voorzitter van SGA en actief lid van onze schaakclub. Erelid sinds 3 februari 2023.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.