Open snelschaakkampioenschap van Amersfoort: vrijdag 28 maart

Algemeen Ed van de Gevel

Op vrijdag 28 maart 2014 organiseert SG Amersfoort het Open Snelschaakkampioenschap van Amersfoort. Locatie: Het Middelpunt, Spinetpad 2, 3822 DT Amersfoort Telefoonnummer van de speellocatie: 033-8876296 Zaal open: 19.30 uur Start toernooi: 20.00 uur Prijsuitreiking: rond 23.45 uur Inschrijfgeld: 5 euro, te voldoen aan de speelzaal Aanmelden: stuur een mailtje naar Gerard van Otten via toernooi@sgamersfoort.nl Toernooivorm: voorronden en finalegroepen Speeltempo: 3 min. p.p.p.p. + 2 sec. per zet Prijzen: In de A-groep kleine geldprijzen

Ed van de Gevel

Ed van de Gevel

Jarenlang hoofdredacteur van ons clubblad Ons Podium en fan van schaak eindspelen en Star Trek. Helaas op 26 oktober 2021 overleden.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.