Henrik Porte wint Rapidtoernooi 4 december.

Henrik Porte wint Rapidtoernooi 4 december.
Toernooien Peter Reedijk

Omdat er voorlopig niet op vrijdagavond geschaakt kan worden in het denksportcentrum, organiseerden wij op zaterdagmiddag 4 december een rapidtoernooi voor leden van SG Amersfoort. 16 clubgenoten wisten de weg naar het DCA te vinden deze middag, zowel senioren als enkele jeugdspelers; er waren frequente bezoekers van de clubavond bij, maar ook een paar leden die veel minder vaak komen. Uiteindelijk ging het zoals zo vaak op onze club: "er worden diverse partijen geschaakt met 32 stukken op 64 velden, en aan het eind wint Henrik". Na vijf ronden Zwitsers, handmatig ingedeeld volgens het _Küchler-systeem_, stond Henrik Porte bovenaan met 4,5 punt. Gedeelde tweede plaats was voor Cor van Ingen, Dick Tommel en Martin Bos, zij hadden 3,5 uit 5.

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.