Ronde 31 interne competitie

Algemeen Ed van de Gevel

Het was een rustige avond in de interne competitie 27 april met slechts 7 partijen. De spelers van het tweede hadden kennelijk een straftraining opelegd gekregen, want zij waren ruim vertegenwoordigd. In de B-groep was het opvallend dat geen van de kanshebbers voor de tweede periode speelde. In drie gevallen hield dat ook direct in dat er een naam van de lijst met kanshebbers gehaald kon worden. Er zijn nog twee rondes te gaan en een van die avonden speelt het vierde. De lijst met kanshebbers in de diverse groepen ziet er daarom nu als volgt uit: A Jeroen Bugel         5146 nog 1 Peter Reedijk        5119 Johan de Zwart       5046 Shahroez Shahrizadeh 5009 Jeroen Schuil        5001 B Remco van Rinsum  5008 Samuel Vandeputte 4987 C Luc Kepers     4949 nog 2 Laurens Kool   4910 Ton van Bladel 4889 nog 2 Bert Loedeman  4816

Ed van de Gevel

Ed van de Gevel

Jarenlang hoofdredacteur van ons clubblad Ons Podium en fan van schaak eindspelen en Star Trek. Helaas op 26 oktober 2021 overleden.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.