Samuel Vandeputte beste jeugdspeler van de hele SGS!

Algemeen Jeroen Schuil

Met een klinkende 5 uit 6 en een vol punt voorsprong op de nummers 2 en 3 heeft Samuel het kampioenschap in de AB categorie van de SGS op zijn naam geschreven! Slechts twee remises, waaronder eentje in de laatste ronde om de titel veilig te stellen, stond onze held af! Ook de kampioen bij de A jeugd hield hij er onder. Behalve Samuel speelden nog een aantal jeugdspelers van SGA gisteren en eersgisteren mee in Bunschoten Anka Kara en Sem Burger wisten in de C categorie net het podium niet te bereiken. Ze eindigden op plaats 4 en 5. In de D categorie debuteerden Anna-Su Kara en David Berben. Beiden speelden verdienstelijk en scoorden respectievelijk 3 en 3,5 punt.  Ten slotte speelden nog Havin en Siyamunzur Yokus mee. Het was hun eerste toernooi en ze kwamen nu nog iets te kort.

Jeroen Schuil

Jeroen Schuil

Oud-voorzitter van SGA en actief lid van onze schaakclub. Erelid sinds 3 februari 2023.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.