Santiago steelt de show in Soest

Santiago steelt de show in Soest
Algemeen Peter Reedijk

Een grote delegatie Amersfoorters reisde op deze zonnige Hemelvaartsdag af naar het toernooi van de schaakclub in Soest. Verdeeld in vier groepen gingen in totaal bijna 100 schakers de strijd aan. Het toernooi was sterk bezet en al snel werd duidelijk dat de meeste clubgenoten niet in de top van de ranglijst van hun groep zouden komen.

Twee SGA-ers wisten wel een prijs te winnen. Jeugdlid Jesper Bloemberg ontving een enveloppe voor de gedeelde derde prijs in groep D.

De beste prestatie werd geleverd door Santiago Samper, die zijn favorietenrol in groep C volledig waarmaakte door alle zeven partijen te winnen. Een 100% score, dat was ook in de andere groepen verder niemand gelukt. Hier ontvangt hij zijn prijs uit handen van de toernooileiding:

Jesper en Santiago gefeliciteerd! Een verslag met foto's en eindstanden van dit uitstekend georganiseerde toernooi is terug te vinden op de website van Soest.

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.