Schaakjaar 2021 afgesloten en fijne feestdagen

Schaakjaar 2021 afgesloten en fijne feestdagen
Algemeen Peter Reedijk

Vlak voor de huidige lockdown werd aangekondigd hebben de leden van SG Amersfoort nog een keer kunnen schaken in denksportcentrum DCA, op zaterdagmiddag 18 december. Er was weer een rapidtoernooi, deze keer gewonnen door Caspar Oskam.

Tot zeker 14 januari 2022 kunnen we geen activiteiten meer organiseren in het DCA. Ondertussen blijft er wel de mogelijkheid om online te schaken via onze club op lichess. Momenteel zijn er op zondagavond de Team Battles snelschaken en wellicht organiseren we zelf ook nog iets voor onze leden in de komende periode.

In elk geval wenst het bestuur iedereen hele fijne feestdagen!

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.