Schaakteam Amersfoort in de prijzen bij Rondje Swolle

Algemeen Guus Beltman

Afgelopen zondag hebben Caspar, Remy, Patrick en Guus meegedaan bij de Zwolse variant van het kroegschaak: [Rondje Swolle](https://www.schaaksite.nl/2017/11/17/rondje-swolle-2017/).

In de tweede groep hebben ze de 2e plaats weten te veroveren. Daarbij moet gezegd worden dat het team Kleddermat een matige start had. Aangezien de organisatie de 1e ronde met een half uur vervroegd had was alleen Remy ter plaatse om een bordpunt op te halen: 7-1 verlies. Gelukkig werd dit in later ronden ruimschoots goedgemaakt. Alle spelers scoorden 70% of zelfs meer. Na de prijsuitreiking werd de dag met een gezellig etentje in de Zwolse horeca afgesloten.

Guus Beltman

Guus Beltman

Webmaster van SG Amersfoort website

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.