Seizoen 2020/21 begonnen

Algemeen Peter Reedijk

Op vrijdag 28 augustus is het seizoen begonnen met de traditionele algemene ledenvergadering. In een _coronaproof_ opstelling, met onder andere een héle lange bestuurstafel, werden de diverse jaarverslagen, financiële stukken en andere zaken besproken door zo'n 20 aanwezige leden. En er was een bestuurswijziging: Jeroen Schuil en Ruud Küchler werden uitgezwaaid en met applaus en cadeaus bedankt voor hun jarenlange inzet, hun plaatsen zijn ingenomen door de nieuwe voorzitter Mathijs Möhlmann en interne wedstrijdleider Stefan Werkhoven. Op vrijdag 4 september kan er weer geschaakt worden, zowel door de jeugd (vanaf 19:00 uur) als senioren (om 20:00 uur). Dan is de start van de interne competitie 2020/21.

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.