SGA 130 jaar, KNSB 150

SGA 130 jaar, KNSB 150
Algemeen Peter Reedijk

Dit jaar bestaat SG Amersfoort 130 jaar, en de KNSB 150. Voor beide jubilea zijn er in februari activiteiten:

Op vrijdagavond 3 februari, de verjaardag van onze vereniging, organiseren we een speciale clubavond met diverse programmaonderdelen, voor leden van SGA. Binnenkort krijgen zij daarvoor een uitnodiging.

Ter gelegenheid van het jubileum van de KNSB is er in februari en maart de tentoonstelling "Schaakkunst en de Kunst van het Schaken", in het Rietveldpaviljoen aan de Zonnehof in Amersfoort. Er zijn diverse evenementen, wij kunnen een bezoek van harte aanbevelen, de expositie is wekelijks geopend op donderdag tot en met zondag, van 12-17u. De officiële opening is op zaterdag 11 februari, en het duurt tot zondag 5 maart. Zie ook https://www.schaaksite.nl/2023/01/05/schaakkunst-kunst-van-het-schaken-in-amersfoort en https://www.tjerkzijlstra.nl/schaakkunst/

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.