SGA 3 verslaat koploper Moira Domtoren

Algemeen Guus Beltman

In de promotie klasse SGS heeft het derde team in een enerverende thuiswedstrijd koploper Moira Domtoren uit Utrecht weten te verslaan.   *Amersfoort 3** **Moira-Domtoren 1** **4,5** **\-** **3,5** 1. R. van der Knijff (Reint) J. van Renswoude (Jeffrey) 0 \- 1 2. D. van Leent (Dimitri) A. ten Hertog (Albertus) 0,5 \- 0,5 3. J.J. Schuil (Jeroen) C. Schoppen (Casper) 0 \- 1 4. S. Shahrizadeh (Shahroez) T. Hacquebord (Tjerk) 1 \- 0 5. M.F. Corpeleijn (Maarten) A. Carretero de Jong (Antonio) 0,5 \- 0,5 6. A.J.A. Sonder (Peter) K.T. Rose 0,5 \- 0,5 7. E. Schuit (Edwin) J.A. de Kraker (Johnny) 1 \- 0 8. G. Beltman (Guus) P.H. Verlinde (Philip) 1 \- 0 Hiermee is de spanning in de top van de competitie weer helemaal terug. De team staan op 8 match punten en 2 teams in de achtervolging met 7 matchpunten. De stand kan hier bekeken worden: [SGS promo klasse](http://www.sgsasp.nl/asp/standen.asp?groep=343)

Guus Beltman

Guus Beltman

Webmaster van SG Amersfoort website

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.