SGA 3 wint van Hoogland 1

Algemeen Guus Beltman

Gisteravond (maandag 7 januari) heeft Amersfoort 3 goede zaken gedaan door te winnen van de hoofdmacht van Hoogland.   *Hoogland 1** **Amersfoort 3** **3** **\-** **5** 1. M. Dieleman (Marco) J.J. Schuil (Jeroen) 0 \- 1 2. T.G. Officier (Tom) E. Schuit (Edwin) 0,5 \- 0,5 3. S. Paternotte (Stephan) W. Lamme (Wim) 0,5 \- 0,5 4. K. Kramer (Koen) A.G. Miltenburg (Alexander) 0 \- 1 5. L. Slofstra (Lars) G. Beltman (Guus) 0,5 \- 0,5 6. N.J. Dol (Niels) C.I. van Ingen (Cor) 1 \- 0 7. J.G.J. Wisman (Hans) E. van de Gevel (Ed) 0,5 \- 0,5 8. H. Manuel (Hans) H.F. van Doorn (Hans) 0 \- 1 De volgende wedstrijd is thuis tegen de Rode Loper 1 op vrijdag 1 februari.

Guus Beltman

Guus Beltman

Webmaster van SG Amersfoort website

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.