SGA-ers in actie in Wijk aan Zee

Algemeen Guus Beltman

Afgelopen weekend is Tata Steel Chess Tournament weer van start gegaan. Het hoofdtoernooi is weer sterk bezet in 2 grootmeester groepen en duurt in totaal 2 weken. Voor de amateurs begint dit altijd op vrijdag met de start van het vierkampen weekend toernooi. Dit jaar hebben er ook weer een mooie groep uit Amersfoort deelgenomen en was het een erg gezellig weekend. (uitslagen staan onder de foto) De uitslagen van de vierkampen van onze deelenemers: Arjan Tissink: 2.5 uit 3 * Jeroen Schuil: 1.5 uit 3 * Gerard van Otten: 3 uit 3 * Hans van Doorn: 2 uit 3 * Gunie du Chatinier: 1.5 uit 3 * Guus Beltman: 1.5 uit 3 * Bert Loedeman: 2 uit 3 * oud-lid Joske Ubels: 0.5 uit 3 In de andere toernooien zullen er nog andere clubleden meedoen: Jochem Woestenburg, Johan de Zwart, Bert Ladenoye, Ed van de Gevel en Gert-Jan Froberg. Veel succes en plezier toegewenst!

Guus Beltman

Guus Beltman

Webmaster van SG Amersfoort website

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.