SGA start met trainingen voor volwassenen!

SGA start met trainingen voor volwassenen!
Algemeen Wiebe de Witte

Bij de trainingen voor volwassenen zijn er twee doelgroepen voorzien: Basis en Gevorderd. De basistraining is voor spelers met een rating tot ongeveer 1750. De gevorderde training is voor spelers met een hogere rating. Uiteraard kan iedereen bij beide trainingen aansluiten, maar inhoud en tempo zijn wel afgestemd op de trainingsdoelgroep.

De inhoud van de trainingen varieert. Bij een inventarisatie naar onderwerpen is aangegeven dat er veel belangstelling is naar trainingen op het gebied van middenspel, en het analyseren van partijen, zowel die van meesters, als van clubleden zelf. In de trainingen zullen deze onderwerpen zeker aan bod komen, maar hiernaast zullen andere onderwerpen ook de revue passeren.

Het trainingschema voor 2023 is:

Datum

Type

Trainer

3 november

Gevorderd

Peter Sonder

17 november

Gevorderd

Peter Sonder

1 december

Gevorderd

Arie van der Burch

De trainingen voor 2024 worden later bekend gemaakt. De trainingen zijn op vrijdagavond van 19:00 tot 19:50, voorafgaand aan de clubavond. Kom gerust een keer kijken en doe mee!

Wiebe de Witte

Wiebe de Witte

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.