Statutenwijziging aangenomen, volgende week Schaak-Off

Algemeen Peter Reedijk

Op de extra ledenvergadering hebben de aanwezige leden van SGA unaniem ingestemd met de voorgestelde wijzigingen in de statuten en het huishoudelijk reglement. Op *vrijdag 24 september** is onze club gastheer van een van de voorronden van de Schaak-Off van de KNSB. Tijdens deze avond kan iedereen, lid of geen lid van SGA, meedoen met een rapidvierkamp. Je speelt dan drie partijen tegen spelers van je eigen niveau, steeds met een bedenktijd van 25 minuten per persoon. We beginnen om 20:00 uur, graag uiterlijk 19:45 aanwezig. Er is een maximum aantal deelnemers, dus aanmelding vooraf is gewenst, dit kan via [de Schaak-Off website van de KNSB](https://schaakoff.nl).

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.