Tim Grutter derde bij het on-line jeugdkampioenschap

Algemeen Ed van de Gevel

Afgelopen vrijdag 1 mei werden de jeugdkampioenschappen on-line gehouden. Er waren twee Amersfoortse deelnemers. Peter Nitrauw speelde zowel bij de C als bij de B jeugd mee. Bij de B-jeugd scoorde hij 3.5 uit 7 en bij C-jeugd 3 uit 7 in beide gevallen goed voor een 19e plaats. Tim Grutter scoorde bij de A-jeugd 5 uit 7 wat dankzij een betere SB score een derde plaats opleverde. Of Tim zich daarmee voor een (on-line(?)) Europees kampioenschap heeft geplaatst is de schrijver dezes niet bekend, ook al omdat het hier een veredeld snelschaaktoernooi betrof.

Ed van de Gevel

Ed van de Gevel

Jarenlang hoofdredacteur van ons clubblad Ons Podium en fan van schaak eindspelen en Star Trek. Helaas op 26 oktober 2021 overleden.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.