Tim Grutter plaatst zich soeverein voor NK B

Algemeen Jeroen Schuil

Met een halfje voor het pak heeft onze clubkampioen Tim zich begin januari geplaatst voor het NK B junioren. Tim was actief deze maand want met zijn schoolteam (Corderius) wist hij zich, samen met onder andere Rick Manuel, ook te plaatsen voor de finale Voortgezet Onderwijs. Helaas werd met een vierde plaats net het podium gemist, maar schaken in Alkmaar waar ook de wereldtop aanwezig was, moet toch een mooie ervaring zijn geweest. De eindstand in Spijkenisse: [https://schaken.nl/sites/default/files/userfiles/schaken/Kampioenschappen/Eindstand-B-Spijkenisse%202019.pdf](https://schaken.nl/sites/default/files/userfiles/schaken/Kampioenschappen/Eindstand-B-Spijkenisse%202019.pdf)

Eindstand-B-Spijkenisse 2019

Jeroen Schuil

Jeroen Schuil

Oud-voorzitter van SGA en actief lid van onze schaakclub. Erelid sinds 3 februari 2023.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.