Tim Grutter plaatst zich voor NK en KNSB beker team begint goed

Algemeen Alexander Miltenburg

Zaterdag 3 april was de eerste van 3 toernooien voor de jeugd om je te plaatsen voor het NK. Tim Grutter deed hieraan mee en greep deze eerste kans meteen en mag dus meedoen aan het NK voor de A-jeugd. In dit toernooi behaalde hij onder andere een remise tegen een FM. De resultaten staan  [hier](https://tornelo.com/chess/orgs/koninklijke-nederlandse-schaakbond/events/7c0253ce-d6fb-4040-872c-d98c92c0215a/divisions/a-algemeen-en-meisjes/standings). Het KNSB speelde ook online en is met 3 winstpartijen goed begonnen. Zaterdag 17 april is het vervolg met nog 2 wedstrijden in de poule en die begint met een kraker tegen de medekoploper Dorecht, de eerste twee gaan door. De stand en indeling staan [hier](https://knsb.netstand.nl/divisions/view/276).

Alexander Miltenburg

Alexander Miltenburg

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.