Tim Grutter wint het jeugdschaaktoernooi van Hoevelaken

Algemeen Ed van de Gevel

Ben Nitrauw stuurde ons het volgende bericht:

Vandaag waren we met drie man sterk op het snelschaaktoernooi van Hoevelaken: Tim, David en Peter. Daar hebben we de eer van SGA goed verdedigd: Tim won al zijn 12 partijen en werd daarmee afgetekend eerste in de A-juniorengroep. Peter hoefde in groep B maar 1 speler boven zich te dulden en werd met gemak tweede in groep B (8,5 punt uit 12); ook David speelde in deze groep en won daar 4 partijen. Al met al een prachtige middag met volop speelplezier en mooie resultaten!

Ed van de Gevel

Ed van de Gevel

Jarenlang hoofdredacteur van ons clubblad Ons Podium en fan van schaak eindspelen en Star Trek. Helaas op 26 oktober 2021 overleden.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.