Tom Officier wint zomercompetitie 2021

Algemeen Stefan Werkhoven

Na een snelle remise tegen Ed komt Tom op een einstand van 9 punten. Hiermee wint hij de zomercompetitie 2021. Henrik heeft het ook bij een remise gehouden en komt daarmee op de tweede plaats. De derde plek gaat naar Bram na een verlies tegen Jeroen. Gefeliciteerd Tom! En aan alle spelers die er weer een gezellige schaakzomer van gemaakt hebben, bedankt voor al het schaakplezier. Volgende week hebben we de algemene leden vergadering, en de week daarna begint de interne competitie weer.

Stefan Werkhoven

Stefan Werkhoven

Stefan Werkhoven is intern wedstrijdleider van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.